نان درآور یا گیرنده اتوماسیون نان

نان درآور یا گیرنده اتوماسیون نان

نان درآور یا گیرنده اتوماسیون نان چیست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا بگوییم که دستگاه های الکتریکی مکانیکی زندگی بشر را در هر زمینه ای راحت تر کرده است.

دیگر لازم نیست برای شست و شوی لباس هایمان از تشت و خاکستر آتش استفاده کنیم و تنها با فشار دادن چند دکمه ی ساده و صرف زمان اندک یک ماشین لباسشویی این کار را برای ما انجام می دهد. برای نگهداری طولانی مدت از خوراکی ها از فریزر های مجهز استفاده می کنیم.

دستگاه های مکانیکی الکترونیکی در صنایع پزشکی کمک شایانی به درمان راحت تر و سریع تر بیماری ها کرده اند. تولیدات کالای مصرفی با کمک دستگاه های مکانیکی بیشتر شده است.

دستگاه هایی که توانایی تولید و بافت لباس های بیشتری را در مدت زمان کمتری دارند تقاضای بیشتری را برطرف می کنند.

دستگاه های مونتاژ خودرو های صنعتی و سواری می توانند با ظرافت بیشتری دست به تولید ماشین آلات صنعتی و سواری بزنند.

با این تفاسیر تاثیر علم مکانیک و دستگاه های اتوماسیون و مکانیکی که در چند دهه ی اخیر ساخته شده است بر روی زندگی بشری ملموس و واضح است.

علم مکانیک به هر طریقی راهی برای راحت تر کردن زندگی بشر و بخشیدن سرعت بیشتر به تولید کالاهای مورد نیاز بشری پیدا می کند.

 

نان درآور یا گیرنده اتوماسیون نان

در پی بهداشتی کردن و مکانیزه نمودن واحد های کسبی که مشغول تولید نان های سنتی هستند، دستگاه هایی به نام دستگاه نان آور و یا دستگاه گیرنده اتوماسیون نان مونتاژ و پرداخته شده است.

دستگاهی که به پخت و تولید نان های سنتی ایرانی سهولت، سادگی و سرعت می بخشد.

دستگاه گیرنده اتوماسیون نان تعداد نان های تولید در هر دقیقه را افزایش می دهد در حالی که در عین حال کیفیت نان تولیدی حفظ می شود.

استفاده از دستگاه گیرنده اتوماسیون نان ضایعات نان را کاهش می دهد.

هم چنین این دستگاه فضای کمی از یک نانوایی را اشغال می کند.

 

مزایای استفاده از دستگاه نان درآور و یا گیرنده ی اتوماتیک نان

  • با استفاده از دستگاه نان درآور و یا گیرنده ی اتوماتیک نان، بازدهی یک نانوایی افزایش پیدا کرده و راندمان کاری بالا می آورد و می تواند در مدت زمان کمتری نسبت به شیوه های سنتی پختن نان، نان تولید کرد.
  • تولید نان با دستگاه های نان درآور بهداشتی تر و سالم تز است و دخالت دست در تولید نان بسیار کمتر می شود. به همین ترتیب آلودگی هایی کمتری در هنگام تولید نانن های نانوایی تولید می شود.
  • یادگیری روند کار با یک دستگاه نان درآور اتوماتیک بسیار راحت است و می توان در مدت زمان بسیار کمی به طرز استفاده از این دستگاه وارد شد.
  • صدای تولیدی این دستگاه بسیار پایین است و مانع از ایجاد آلودگی صوتی و ایجاد آزار و اذیت برای کارکنان یک نانوایی می شود.
  • این دستگاه نیاز یک نانوایی به نیروی انسانی را کاهش می دهد و در مخارج پخش و تولید نان های یک نانوایی صرفه جویی می کند.
  • دستگاه نان درآورد و یا گیرنده ی اتوماتیک نان کیفیت نان های تولیدی یک نانوایی را به مراتب از قبل بهتر می کند.
  • دستگاه نان درآور و یا گیرنده ی اتوماسیون نان احتمال آسیب دیدن و مسدوم شدن شاتر های نانوایی در هنگام کار را کاهش می دهد و مانع از این می شود که دیگر دست نانواها در هنگام در پخت و پز و تولید نان آسیب ببیند

 

نتیجه گیری

گروه صنعتی آذربایجان (افخمی) تولید کننده انواع دستگاه تمام اتوماتیک نانوایی به عنوان یکی از اولین شرکت های پیشرو در صنعت تولید نان به شمار می رود و اولین دستگاه اتوماتیک نانوایی را وارد بازار کرد.

دستگاه نان درآور و یا گیرنده اتوماتیک نان، کوره های پخت نان اتوماسیون، دستگاه خمیر پهن کن رومیزی و… از جمله دستگاه های وارد شده به بازار بود تا اینکه در نهایت این شرکت دستگاه نانوایی لواش تمام اتوماتیک خود را که ترکیب 5 دستگاه بوده را ثبت و به بازار عرضه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *